Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 3. okt
18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom
Man. 3. okt
19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
Tir. 4. okt
17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
Tir. 4. okt
18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
Ons. 5. okt
18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
Ons. 5. okt
19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer
Tor. 6. okt
18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
Tor. 6. okt
19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
Fre. 7. okt
16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer
Man. 10. okt
18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom
Man. 10. okt
19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
Tir. 11. okt
17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
Tir. 11. okt
18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
Ons. 12. okt
18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
Ons. 12. okt
19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer
Tor. 13. okt
18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
Tor. 13. okt
19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
Fre. 14. okt
16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer
Man. 17. okt
18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom
Man. 17. okt
19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
Tir. 18. okt
17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
Tir. 18. okt
18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
Ons. 19. okt
18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
Ons. 19. okt
19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer
Tor. 20. okt
13:30 - 14:30
KUSK
Kobra BTK  
Kontaktperson Einar
Tor. 20. okt
18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
Tor. 20. okt
19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
Fre. 21. okt
16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer
Man. 24. okt
18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom
Man. 24. okt
19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
Tir. 25. okt
17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
Tir. 25. okt
18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
Ons. 26. okt
18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
Ons. 26. okt
19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer
Tor. 27. okt
13:30 - 14:30
KUSK
Kobra BTK  
Kontaktperson Einar
Tor. 27. okt
18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
Tor. 27. okt
19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
Fre. 28. okt
16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer
Man. 31. okt
18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom
Man. 31. okt
19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
Tir. 1. nov
17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
Tir. 1. nov
18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
Ons. 2. nov
18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
Ons. 2. nov
19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer
Tor. 3. nov
18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
Tor. 3. nov
19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
Fre. 4. nov
16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre. 30. sep
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer   Les mer  
Tor. 29. sep
19:00 - 20:45
kl 19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 29. sep
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 28. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer   Les mer  
Ons. 28. sep
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 27. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 27. sep
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 26. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 26. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom   Les mer  
Fre. 23. sep
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer   Les mer  
Tor. 22. sep
19:00 - 20:45
kl 19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 22. sep
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 21. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer   Les mer  
Ons. 21. sep
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 20. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 20. sep
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 19. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 19. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom   Les mer  
Fre. 16. sep
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer   Les mer  
Tor. 15. sep
19:00 - 20:45
kl 19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 14. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer   Les mer  
Ons. 14. sep
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 13. sep
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 12. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 12. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom   Les mer  
Fre. 9. sep
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer   Les mer  
Tor. 8. sep
19:00 - 20:45
kl 19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 8. sep
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 7. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer   Les mer  
Ons. 7. sep
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 6. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 6. sep
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 5. sep
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 5. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom   Les mer  
Fre. 2. sep
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle medlemmer   Les mer  
Tor. 1. sep
19:00 - 20:45
kl 19:00 - 20:45
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 1. sep
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldie
Kobra BTK  
Voksne damer   Les mer  
Ons. 31. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Barn / unge
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 30. aug
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
A-gruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 29. aug
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Voksne nybegynnere / Åpent hus
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 29. aug
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Mix-gruppe
Kobra BTK  
Damer, ungdom   Les mer  
Tor. 30. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 30. jun
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 28. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 23. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 23. jun
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 21. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 16. jun
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 9. jun
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 2. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 2. jun
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Fre. 27. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 26. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 26. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Fre. 20. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 19. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 17. mai
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 17. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Fre. 13. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 12. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 11. mai
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Ons. 11. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 10. mai
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 9. mai
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Fre. 6. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 5. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 5. mai
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 4. mai
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 3. mai
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 3. mai
10:15 - 11:30
kl 10:15 - 11:30
NTG-U
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Fre. 29. apr
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 28. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
BT-skole
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor. 28. apr
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 27. apr
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Ons. 27. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 26. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 26. apr
10:15 - 11:30
kl 10:15 - 11:30
NTG-U
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 25. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Fre. 22. apr
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 20. apr
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Ons. 20. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 19. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 19. apr
10:15 - 11:30
kl 10:15 - 11:30
NTG-U
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 18. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Fre. 15. apr
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 13. apr
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Ons. 13. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 11. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Fre. 8. apr
16:15 - 17:45
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Ons. 6. apr
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 5. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
A-partiet
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir. 5. apr
10:15 - 11:30
kl 10:15 - 11:30
NTG-U
Kobra BTK  
  Les mer  
Man. 4. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Kobra BTK  
Dameparti   Les mer