Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 25 Oct
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
Mon 25 Oct
kl 18:30 - 19:30
Goldier + flere
Parti for voksne damer, nybegynnere og ungdom
Tue 26 Oct
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti
Tue 26 Oct
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer
Wed 27 Oct
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne
Wed 27 Oct
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…
Thu 28 Oct
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde
Fri 29 Oct
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
Mon 1 Nov
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
Tue 2 Nov
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer
Fri 5 Nov
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
Mon 8 Nov
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
Tue 9 Nov
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer
Fri 12 Nov
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
Mon 15 Nov
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
Tue 16 Nov
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer
Fri 19 Nov
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
Mon 22 Nov
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
Tue 23 Nov
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer
Fri 26 Nov
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
Mon 29 Nov
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
Tue 30 Nov
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer
Fri 3 Dec
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
Mon 6 Dec
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
Tue 7 Dec
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer
Fri 10 Dec
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 22 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Fri 22 Oct
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
  Les mer  
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde   Les mer  
Thu 21 Oct
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Thu 21 Oct
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Wed 20 Oct
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 20 Oct
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 19 Oct
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer   Les mer  
Tue 19 Oct
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 19 Oct
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 18 Oct
kl 18:30 - 19:30
Goldier + flere
Parti for voksne damer, nybegynnere og ungdom   Les mer  
Mon 18 Oct
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Thu 14 Oct
kl 13:00 - 15:00
Åpen trening i høstferien
For alle som har lyst og anledning   Les mer  
Wed 13 Oct
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 12 Oct
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer   Les mer  
Tue 12 Oct
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 12 Oct
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 11 Oct
kl 18:30 - 19:30
Goldier + flere
Parti for voksne damer, nybegynnere og ungdom   Les mer  
Mon 11 Oct
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
  Les mer  
Fri 8 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Fri 8 Oct
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 20:30
Spesielt arr
Vi får besøk av det norske damelandslaget fra…   Les mer  
Thu 7 Oct
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Thu 7 Oct
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Wed 6 Oct
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 6 Oct
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 5 Oct
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer   Les mer  
Tue 5 Oct
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 5 Oct
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 4 Oct
kl 18:30 - 19:30
Goldier + flere
Parti for voksne damer, nybegynnere og ungdom   Les mer  
Mon 4 Oct
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Fri 1 Oct
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 28 Sep
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer   Les mer  
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 28 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:30 - 19:30
Goldier + flere
Parti for voksne damer, nybegynnere og ungdom   Les mer  
Mon 27 Sep
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 13:00 - 15:00
Tilbake til idretten
Åpent hus - alle er velkommen!   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 14:30 - 16:00
Ungdomsparti
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 21 Sep
kl 19:30 - 21:00
Gubbeparti
Voksne som ikke konkurrerer   Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 21 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 19:30
Goldier + flere
Parti for voksne damer, nybegynnere og ungdom   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 16:30 - 18:30
Åpent hus
  Les mer  
Fri 17 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:30 - 21:00
Ungdomsparti
Åpent ungdomsparti - bredde   Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Parti for voksne damer   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 16:00 - 18:00
Ungdomsparti
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 20:30
Ungdomsparti
Åpent parti for ungdom - bredde   Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 7 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 19:30 - 21:00
Ungdomsparti
Åpent ungdomsparti - bredde   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Parti for voksne damer   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
Åpent hus - para
Oppstart for fysisk funksjonshemmede   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Tue 31 Aug
kl 16:15 - 17:45
A-partiet
Konkurranseparti   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:30
Goldier
Parti for voksne damer   Les mer  
Fri 27 Aug
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - jenter og gutter   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:30 - 20:30
Goldier
Parti for voksne damer i alle aldre - og med godt…   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Parti for voksne   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
Bordtennisskole
For barn - både jenter og gutter   Les mer  
Fri 20 Aug
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
Alle medlemmer eller de som ønsker å bli…   Les mer  
Wed 23 Jun
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Thu 27 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 26 May
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 25 May
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 25 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 19 May
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 19 May
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 18 May
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 18 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Thu 13 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 12 May
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 12 May
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 11 May
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 11 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Thu 6 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 5 May
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 5 May
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 4 May
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 4 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
Goldier
Kobra BTK  
For voksne damer   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
Kobra BTK  
For voksne som konkurrerer   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne menn primært   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 11:00 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som kan og har lyst   Les mer  
Levert av IdrettenOnline