Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 29 Sep
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
 
Wed 30 Sep
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
 
Wed 30 Sep
kl 20:00 - 21:00
Goldies
  Voksne damer
Thu 1 Oct
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
 
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
 
Fri 2 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
 
Tue 6 Oct
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
 
Wed 7 Oct
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
 
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:00
Goldies
  Voksne damer
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
 
Thu 8 Oct
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
 
Fri 9 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
 
Tue 13 Oct
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
 
Wed 14 Oct
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
 
Wed 14 Oct
kl 20:00 - 21:00
Goldies
  Voksne damer
Thu 15 Oct
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
 
Thu 15 Oct
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
 
Fri 16 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
 
Tue 20 Oct
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
 
Wed 21 Oct
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
 
Wed 21 Oct
kl 20:00 - 21:00
Goldies
  Voksne damer
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
 
Thu 22 Oct
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
 
Fri 23 Oct
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
 
Sat 24 Oct
kl 10:00 - 17:00
Seriespill 3. divisjon avd B
 
Sun 25 Oct
kl 09:30 - 16:00
Seriespill 5. divisjon avd B
 
Thu 29 Oct
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
 
Sat 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
Seriespill 4. divisjon A
 
Sun 22 Nov
kl 09:00 - 16:00
Seriespill 4. divisjon A
 
Sat 12 Dec
kl 09:00 - 15:30
Seriespill 3. divisjon avd B
 
Sat 30 Jan 2021
kl 09:00 - 15:30
Seriespill 4. divisjon A
 
Sun 31 Jan 2021
kl 09:00 - 15:30
Seriespill 3. divisjon avd B
 
Sun 31 Jan 2021
kl 09:00 - 16:00
Seriespill 5. divisjon avd B
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 25 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 20:00 - 21:00
Goldies
$item.username  
Voksne damer   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 09:00 - 18:00
Seriespill 4. divisjon A
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus - Aktivitetsfestivalen
$item.username  
I samarbeid med Byen vår   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 20:00 - 21:00
Goldies
$item.username  
Voksne damer   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 20:00 - 21:00
Goldies
$item.username  
Voksne damer   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 21:00
Goldies
$item.username  
Voksne damer   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 20:00 - 21:00
Goldies
$item.username  
Voksne damer   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 20:00 - 21:00
Goldies
$item.username  
Voksne damer   Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
$item.username  
  Les mer  
Fri 22 May
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 22 May
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 21 May
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 21 May
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 19 May
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 19 May
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 18 May
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 18 May
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 18 May
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 18 May
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Fri 15 May
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 15 May
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 14 May
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 14 May
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 12 May
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 12 May
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 11 May
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 11 May
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 11 May
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 11 May
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Fri 8 May
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 8 May
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 7 May
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 7 May
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 5 May
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 5 May
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 4 May
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 4 May
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 4 May
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 4 May
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Fri 1 May
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 1 May
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Fri 1 May
kl 10:00 - 18:00
NM veteran - Charlottenberg
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 28 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 28 Apr
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 27 Apr
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 27 Apr
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 27 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 27 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Fri 24 Apr
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 24 Apr
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 23 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 21 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 21 Apr
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 20 Apr
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 20 Apr
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 20 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 20 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Fri 17 Apr
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 17 Apr
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 16 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 16 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 15 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 14 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 14 Apr
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 14 Apr
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 13 Apr
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 13 Apr
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 13 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 13 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Fri 10 Apr
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 10 Apr
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 9 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 8 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 7 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 7 Apr
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 7 Apr
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 6 Apr
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 6 Apr
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 6 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 6 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Sat 4 Apr
kl 10:00 - 18:00
NM junior
Kobra BTK  
  Les mer  
Fri 3 Apr
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fri 3 Apr
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 2 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Thu 2 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Wed 1 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tue 31 Mar
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tue 31 Mar
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 31 Mar
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Levert av IdrettenOnline