Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 15 Apr
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 15 Apr
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 20 Apr
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Tue 20 Apr
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Thu 22 Apr
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 22 Apr
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 27 Apr
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Tue 27 Apr
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Thu 29 Apr
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 29 Apr
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 4 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Tue 4 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Thu 6 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 6 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 11 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Tue 11 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 13 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 18 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Tue 18 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 25 May
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Tue 25 May
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 27 May
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 1 Jun
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Tue 1 Jun
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
Tue 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 13 Apr
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Sat 20 Feb
kl 11:00 - 12:30
NTG
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 28 Jan
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 28 Jan
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppa
Kobra BTK  
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 21 Jan
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Goldier
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 08:00 - 14:00
NTG
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Goldier
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 13:30 - 14:30
KUSK
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn - AVLYST
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe - AVLYST
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Goldier
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 13:30 - 14:30
KUSK
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn - AVLYST
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe - AVLYST
Kobra BTK  
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 09:00 - 16:00
Seriespill 4. divisjon A - UTSATT
  Les mer  
Fri 6 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Bordtennis for barn
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Goldier
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 13:30 - 14:30
KUSK
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Bordtennis for barn
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
Goldier
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 09:30 - 16:00
Seriespill 5. divisjon avd B
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 10:00 - 17:00
Seriespill 3. divisjon avd B
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
Goldies
Voksne damer   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Veteraner
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 16:00 - 18:00
Treningsgruppe
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 16:00 - 18:00
Åpent hus
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
Videregående bordtennisskole
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 17:00 - 18:30
Treningsgruppe
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
Goldies
Voksne damer   Les mer  
Levert av IdrettenOnline